Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 25.01.2016

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 25.01.2016

ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΝΠΔΔ «ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»
Ταχ.Δ/νση: Πλ. Κανουπάκη 01
Τ.Κ  72200
Τηλ.: 2842340366
Πληροφορίες: Εμμ. Χριστάκης
e-mail: athmschep@0448.syzefxis.gov.gr

Ιεράπετρα 21-1-2016
Αρ. πρωτ. 20

ΠΡΟΣ: κ.κ.

Καββουσανάκη  Σοφία
Κουγιουμουτζάκη Γεώργιο
Λουτσέτη Εμμανουήλ
Μακρυγιάννη Βασίλειο
Μαστοράκη Πέτρο
Σουραβλή Χριστόφορο
Σουργιαδάκη Αικατερίνη
Τσαγκαράκη Νικόλαο
Βουζουνεράκη Ιωάννα
Ψαρουδάκη Μιχαήλ

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση σε  συνεδρίαση

Σας προσκαλούμε σε   συνεδρίαση στις  25 Ιανουαρίου 2015 ημέρα  Δευτέρα και ώρα 13:30  στην  αίθουσα συνεδριάσεων  του Δημοτικού μας Συμβουλίου,   με θέματα:

1. Αποδοχή δωρεάς στο 2ο δημοτικό σχολείο Ιεράπετρας
  2. Έγκριση προμήθειας παιδικής κουζίνας (παιχνίδι) για το Νηπιαγωγείο Μαλών και ανάληψη της σχετικής δαπάνης.
  3. Έγκριση και ανάληψης δαπάνης προμήθειας κλειδαριών στο 1ο δημοτικό σχολείο Ιεράπετρας.
  4. Έγκριση και ανάληψη δαπάνης τοποθέτησης προστατευτικού κιγκλιδώματος σε παράθυρο κλιμακοστασίου στο 3ο δημοτικό σχολείο Ιεράπετρας.
  5. Έγκριση και ανάληψη δαπάνης συνδρομής συστήματος συναγερμού στο νηπιαγωγείο Νέας Ανατολής.
  6. Έγκριση και ανάληψη δαπάνης αντικατάστασης τζαμιών στο δημοτικό σχολείο Κεντριού.
  7. Έγκριση και ανάληψη δαπάνης προμήθειας υδραυλικών υλικών στο 3ο νηπιαγωγείο Ιεράπετρας.
  8. Εξέταση αίτησης παραχώρησης χρήσης του 5ου δημοτικού σχολείου Ιεράπετρας στον οικείο Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων.
  9. Αντικατάσταση των υπό υλοτόμηση πεύκων στο δημοτικό σχολείο Νέας Ανατολής.

Ο Πρόεδρος

Ηλίας Νταραράς