Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 03.11.2014

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 03.11.2014

dimos-photomark-only-logoΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Ιεράπετρα 30.10.2014  – Αρ. Πρωτ 97

[xyz-ihs snippet=”divclearboth”][separator top=”20″ style=”dotted”]

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

[dropcap]Π[/dropcap]ρόσκληση για τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας, στις 03 Νοεμβρίου   2014  ημέρα Δευτέρα  και ώρα 18:00, που θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων στο κτίριο του Δημαρχείου (δίπλα από το Γραφείο του κ. Δημάρχου), με θέματα :

ΠΙΝΑΚΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ

1. Αυθαίρετη επιχωμάτωση και κατάργηση τμήματος (περίπου 90 μέτρων) Δημοτικού δρόμου.
  2. Παραχώρηση Δημοτικού ακινήτου (οδός Μάνου Κατράκη-Ο.Τ.Γ. 166) στο ΚΤΕΛ Ηρακλείου-Λασιθίου Α.Ε. για τη δημιουργία σταθμού λεωφορείων.
  3. Παραχώρηση Δημοτικού ακινήτου (χώρος σφαγείων) στη Πυροσβεστική Υπηρεσία Ιεράπετρας.
  4. Διάνοιξη Δημοτικής Οδού εντός του οικισμού Κεντριού.
  5. Αντικατάσταση σε σωληνώσεις ύδρευσης στον οικισμό Βαϊνιά.

Η Πρόεδρος του Δ.Σ

Κοκολάκη – Περακάκη Ευπραξία