Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 05.12.2014

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση, την 24η Απριλίου 2024 ημέρα Τετάρτη και ώρα 12.00
Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία με
Από το Δήμο Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι για τη διευκόλυνση των υποψηφίων ευρωβουλευτών
Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία σηματοδοτώντας την αντίστροφη μέτρηση για την έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων 2024
Η Επιτροπή Διοργάνωσης Πολιτιστικών Εκδηλώσεων του Δήμου Ιεράπετρας πραγματοποίησε την

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 05.12.2014

dimos-photomark-only-logoΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Σχολική Επιτροπή Α/Βάθμιας Εκπαίδευσης
Ιεράπετρα 01.12.2014
Αρ. Πρωτ 516[xyz-ihs snippet=”divclearboth”]

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

[dropcap]Π[/dropcap]ρόσκληση για συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Ιεράπετρας στις 5 Δεκεμβρίου 2014 ημέρα Παρασκευή και ώρα 13.00 στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού μας Συμβουλίου στο ισόγειο του κτιρίου «Μελίνα Μερκούρη» .

ΠΙΝΑΚΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ

1. Προμήθεια κλιματιστικών για σχολεία
  2. Προμήθεια προτζεκτόρων και ενός διαδραστικού πίνακα σε σχολεία
  3. Προμήθεια φωτοτυπικού μηχανήματος για το δημοτικό σχολείο Νέας Ανατολής.
  4. Παραχώρηση χρήσης 2ου Νηπιαγωγείου για έδρα του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του αυτού σχολείου.
  5. Παραχώρηση χρήσης αίθουσας δημοτικού σχολείου Νέας Ανατολής για έδρα του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του αυτού σχολείου
  6. Παραχώρηση χρήσης αίθουσας του 3ου δημοτικού σχολείου Ιεράπετρας στα Σχολικό Συμβούλιο του ίδιου σχολείου.
  7. Προμήθεια χρωμάτων βαφής για Νηπιαγωγείο Κεντριού.
  8. Ανάληψη δαπάνη για αγορά υδραυλικών υλικών στο 1ο δημοτικό σχολείο Ιεράπετρας.
  9. Ανάληψη δαπάνης για νομιμοποιητικά έγγραφα στην Τράπεζα Πειραιώς.
  10. Ανάληψη δαπάνης για προμήθεια υδραυλικών υλικών για το δημοτικό σχολείο Καλαμαύκας
  11. Ανάληψη δαπάνης για προμήθεια υδραυλικών υλικών για τη Σχολ. Κοιν. Παχείας Άμμου.
  12. Ανάληψη δαπάνης για την προμήθεια του προγράμματος S/W S MANAGEMENT PLUS ΕΠΑΦΟΣ.
  13. Ανάληψη δαπάνης για προμήθεια υδραυλικών υλικών για το δημοτικό σχολείο Κεντριού.

[xyz-ihs snippet=”Ntararas”]

[separator top=”40″ style=”shadow”]