Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 17.06.2014

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 17.06.2014

dimos-photomark-only-logoΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Ιεράπετρα 12.06.2014  – Αρ. Πρωτ 41

[xyz-ihs snippet=”divclearboth”][separator top=”20″ style=”dotted”]

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

[dropcap]Π[/dropcap]ρόσκληση για τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας, στις 17 Ιουνίου  2014  ημέρα Τρίτη και ώρα 10:00, που θα πραγματοποιηθεί στο Γραφείο της Δημοτικής Κοινότητας επί της Οδού Ομηρείας 8, 4ος όροφος (κτίριο πρώην Νομαρχιακής Αυτοδιοίκησης)  , με θέματα :

ΠΙΝΑΚΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ

1. Προέγκριση Ίδρυσης Καταστήματος Υγειονομικού Ενδιαφέροντος  ως «Επιχείρηση Μαζικής Εστίασης» της  κ. Άννας Αγγελάκη, που βρίσκεται στη συμβολή των οδών Μαρκοπούλου και παρόδου Μιχ. Κοθρή στην Ιεράπετρα.

2.  Προέγκριση Ίδρυσης Καταστήματος Υγειονομικού Ενδιαφέροντος  ως «Επιχείρηση Μαζικής Εστίασης» της  κ. Άννας Αγγελάκη, που βρίσκεται επί της οδού  Μαρκοπούλου αρ. 47  στην Ιεράπετρα.

3. Προέγκριση Ίδρυσης Καταστήματος Υγειονομικού Ενδιαφέροντος  ως «Επιχείρηση Μαζικής Εστίασης» της  κ. DEMIR BELGIN, που βρίσκεται στη οδό Στρ. Σαμουήλ   στην Ιεράπετρα.

4. Προέγκριση Ίδρυσης Καταστήματος Υγειονομικού Ενδιαφέροντος  ως «Επιχείρηση Μαζικής Εστίασης» του κ. Μιχαήλ Χατζάκη, που βρίσκεται στην οδό Κύπρου  στην Ιεράπετρα.

5. Αίτηση για ταφοπέδιο στον οικισμό Κεντρί

6. Δημιουργία δημοτικού Αποθετηρίου προτάσεων και εργασιών.

Ο Πρόεδρος του Δ.Σ

Γιώργος Χ. Ασπραδάκης