Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 27.05.2014

Σας προσκαλούμε στις 15/04/2024, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της
Το ΚΑΠΗ Δήμου Ιεράπετρας διοργανώνει διήμερη εκδρομή στην περιοχή του Ρεθύμνου στις 21-4-2024.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση σε  συνεδρίαση  Σας προσκαλούμε στις 15/04/2024, ημέρα Δευτέρακαι ώρα 14:00 σε τακτική συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης  Δήμου Ιεράπετρας που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην  αίθουσα συνεδριάσεων στον 1ο όροφο για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων  στα παρακάτω θέματα:      Εσωτ. διανομή:         1. Γραφείο κ. Δημάρχου 2. […]

Εκπόνηση Μελέτης (Τ.Χ.Σ)
Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου,

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 27.05.2014

dimos-photomark-only-logoΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Σχολική Επιτροπή Β/Βάθμιας Εκπαίδευσης
Ιεράπετρα  22.05.2014
Αρ. Πρωτ 122

[dropcap]Π[/dropcap]ρόσκληση (122/22.05.2014) για συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας στις 27 του μηνός Μαΐου έτους 2014 ημέρα  Τρίτη και ώρα 13.00μ.μ  στη νέα μικρή αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στο Γραφείο του Δημάρχου, στο κεντρικό κτίριο του Δημαρχείου  Ιεράπετρας με  θέματα:

ΠΙΝΑΚΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ

1. Έγκριση τιμολογίων Χαρτοπλάστ.
  2. Χρηματοδότηση Σχολικών Μονάδων.
  3. Κατακύρωση πλειοδοτικού διαγωνισμού μίσθωσης κυλικείου.
  4. Κτιριακή κατάσταση 1ου Γυμνασίου.
  5. Παραχώρηση χώρων  3ου Γυμνασίου για πραγματοποίηση συναυλιών και άλλων πολιτιστικών εκδηλώσεων.
  6. Επισκευή κεραμοσκεπής Γυμνασίου Κουτσουρά.
  7. Νομιμοποίηση λυόμενης κατασκευής  κυλικείου 2ου Γυμνασίου.

Ο Πρόεδρος του Δ.Σpapadakis-emmanouil

Παπαδάκης Εμμανουήλ