Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 28.02.2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΟΥΛΙΟΥ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Παραδοσιακοί χοροί και μουσική  ΚΡΗΤΗ  – ΠΟΝΤΟΣ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ  ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με τη χορευτική ομάδα  της  ΛΕΣΧΗΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ με χοροδιδάσκαλο τη  Ματίνα Τσουφίδου και τη   σχολή παραδοσιακών χορών του  Δημήτρη Καπαράκη  με το  συγκρότημα  του Γιάννη Λεμονάκη. Συνδιοργάνωση: Περιφέρεια Κρήτης – Δήμος Ιεράπετρας Πλατεία Επισκοπής – Είσοδος ελεύθερη Έναρξη: 21:00 μ.μ ΓΡΑ […]

Στα πλαίσια του Χρηματοδοτικού Προγράμματος «ΔΡΑΣΕΙΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟΥ ΙΣΟΖΥΓΙΟΥ» του Πράσινου Ταμείου υπογράφτηκε στις 27/1/2023
Το ΚΔΑΠ ΑΜΕΑ Ιεράπετρας προσκαλεί όλους  μας  να  «Λερωθούμε» παίζοντας,
Σας ενημερώνουμε ότι η  εκδήλωση με τη χορευτική ομάδα  της  Λέσχης  Ποντίων Καβάλας με χοροδιδάσκαλο τη
Λόγω βλάβης, δεν έγινε ζωντανή μετάδοση σε όλη την διάρκεια του Δημοτικού στις 10/07/2024.

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 28.02.2014

dimos-photomark-only-logoΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Σχολική Επιτροπή Α/Βάθμιας Εκπαίδευσης
Ιεράπετρα 24.02.2014
Αρ. Πρωτ 75[xyz-ihs snippet=”divclearboth”]

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

[dropcap]Π[/dropcap]ρόσκληση (75/24.02.2014) για συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Ιεράπετρας στις 28 Φεβρουαρίου 2014 ημέρα Παρασκευή και ώρα 13.00 στη νέα  μικρή αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στο Γραφείο του Δημάρχου, στο κεντρικό κτίριο του Δημαρχείου  Ιεράπετρας.

ΠΙΝΑΚΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ

1. Έγκριση πληρωμής καθαριστριών σχολικών κτιρίων από το μήνα Φεβρουάριο μέχρι και Ιούνιο 2014 μέσω Ε.Α.Π.
  2. Έγκριση πληρωμής σχολικών τροχονόμων από το μήνα Φεβρουάριο μέχρι και Ιούνιο 2014.
  3. Τακτοποίηση οφειλής στο ΙΚΑ, λόγω διαφορών στις εισφορές.
  4. Προμήθεια φωτοτυπικού μηχανήματος και έγκριση της σχετικής δαπάνης στο 3ο δημοτικό σχολείο Ιεράπετρας.
  5. Εγκατάσταση συναγερμού στο Ε.Ε.Ε.Ε.Κ.
  6. Έκτακτη επιχορήγηση για πετρέλαιο θέρμανσης στο 1ο δημοτικό σχολείο Ιεράπετρας.
  7. Έκτακτη επιχορήγηση για πετρέλαιο θέρμανσης στο 3ο δημοτικό σχολείο Ιεράπετρας.
  8. Έκτακτη επιχορήγηση για πετρέλαιο θέρμανσης στο  δημοτικό σχολείο Νέας Ανατολής  Ιεράπετρας.
  9. Έκτακτη επιχορήγηση για πετρέλαιο θέρμανσης στο  δημοτικό σχολείο Μύρτου Ιεράπετρας.
  10. Παραχώρηση χρήσης 5ου δημοτικού σχολείου Ιεράπετρας στην Ενορία Γρα Λυγιάς.
  11. Παραχώρηση χρήσης δημοτικού σχολείου Κουτσουρά στο Ι.Ν.Δ.Β.Μ. για τη λειτουργία Σχολής Γονέων.
  12. Παραχώρηση χρήσης 2ου δημοτικού σχολείου Ιεράπετρας στο Ι.Ν.Δ.Β.Μ. για τη λειτουργία Σχολής Γονέων.

Ο Πρόεδροςkoygioumoutzakis-georgios

Γιώργος Κουγιουμουτζάκης