Tο Γραφείο Δημοτικής Κατάστασης και Ληξιαρχείου θα παραμείνει κλειστό

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Tο Γραφείο Δημοτικής Κατάστασης και Ληξιαρχείου θα παραμείνει κλειστό

ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Ιεράπετρα 10/01/2022

Αρ.Πρωτ.: ΔΥ

Ο Δήμος Ιεράπετρας στο πλαίσιο εναρμόνισης με τη λήψη προληπτικών μέτρων προστασίας της Δημόσιας Υγείας έναντι του κορωνοϊού covid-19 ενημερώνει ότι από σήμερα Δευτέρα 10 Ιανουαρίου 2022 έως και μέχρι την Παρασκευή 14 Ιανουαρίου 2022 το Γραφείο Δημοτικής Κατάστασης και Ληξιαρχείου θα παραμείνει κλειστό και η εξυπηρέτηση των πολιτών θα πραγματοποιείται από το ΚΕΠ.