Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για την συγκέντρωση των σχολικών

Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την πρόσληψη έξι (6) ατόμων ,  με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου
Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει δημότες και επισκέπτες ότι το Δημοτικό Κατάστημα στη Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού
Τις εκδηλώσεις μνήμης για την 81η  επέτειο του Ολοκαυτώματος και της καταστροφής των χωριών της Βιάννου
Εκδήλωση τιμής και μνήμης για την 81η   επέτειο του ολοκαυτώματος των Δυτικών Χωριών της Ιεράπετρας
Aποτελέσματα ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ νερού ύδρευσης.

4.10.2021

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για την συγκέντρωση των σχολικών

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν από καρδιάς όλες και όλους όσους συνδράματε με την μικρή ή την πιο μεγάλη προσφορά  σας να επιτύχουμε το φετινό μας στόχο ώστε κανένα παιδί να μην ξεκινήσει το σχολείο με τα απαραίτητα σχολικά είδη. Συγκεκριμένα:

– Βιβλιοπωλείο  Κανουπάκης Πάρις .

– Βιβλιοπωλείο Σαρειδάκης .

– Το καφέ  <Μιχελάρος>.

Και Δαλαιμά Ελευθερία, Δασενάκη Κική, Δήμου Ειρήνη, Δερμιτζάκη,Gerda Guttenberg , Jurgen Shrauz, Καπαράκη Αγλαία, Κλουμπεράκη Μαρία,  Μουστακάκης Ιωάννης,  Μπρέλας Γεώργιος, Παπαβασιλέιου Άλκηστις, Παπαδάκης Εμμανουήλ, Σκορδύλη Ελευθερία, Τσάπαλη Ελένη, Χαραλαμπάκη Αθηνά, Χατζάκη Μαρία και όλους όσους  επέλεξαν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους.