Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για την συγκέντρωση των σχολικών

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

4.10.2022

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για την συγκέντρωση των σχολικών

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν από καρδιάς όλες και όλους όσους βοηθήσατε με την μικρή ή την πιο μεγάλη προσφορά  σας να επιτύχουμε το φετινό μας στόχο ώστε να γεμίσουμε τις σχολικές τσάντες των παιδιών. Συγκεκριμένα:

– Βιβλιοπωλείο  Κανουπάκης Πάρις .

Και Αδαμοπούλου Σοφία, Δελημπαλταδάκη Δέσποινα, Δογραματζάκης Ιωάννης , Καπαράκη Κατερίνα, Κοντοπούλου Χριστίνα, Μεταξάκη Μαρία, Παπαδάκης  Εμμανουήλ, Παπαδάκη Μαριάννα ,  Jurgen Shrauz, Τανταλάκη,Eλεονώρα  Χόφμαν, Χλουβεράκη Μαρία.