Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

4.10.2022

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για την συγκέντρωση των σχολικών

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν από καρδιάς όλες και όλους όσους βοηθήσατε με την μικρή ή την πιο μεγάλη προσφορά  σας να επιτύχουμε το φετινό μας στόχο ώστε να γεμίσουμε τις σχολικές τσάντες των παιδιών. Συγκεκριμένα:

– Βιβλιοπωλείο  Κανουπάκης Πάρις .

Και Αδαμοπούλου Σοφία, Δελημπαλταδάκη Δέσποινα, Δογραματζάκης Ιωάννης , Καπαράκη Κατερίνα, Κοντοπούλου Χριστίνα, Μεταξάκη Μαρία, Παπαδάκης  Εμμανουήλ, Παπαδάκη Μαριάννα ,  Jurgen Shrauz, Τανταλάκη,Eλεονώρα  Χόφμαν, Χλουβεράκη Μαρία.