Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στους μαθητές σχολείων

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στους μαθητές σχολείων

19.10.2022

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά τους μαθητές   των 1ου και 2ου  Γενικού Λυκείου Ιεράπετρας  που διοργάνωσαν ποδοσφαιρικό  αγώνα στο Μισεδάκειο Στάδιο την Κυριακή 16 Οκτωβρίου για να στηρίξουν την προσπάθεια του Κοινωνικού Παντοπωλείου συγκεντρώνοντας τρόφιμα μακράς διαρκείας και είδη ενδυμάτων και υποδημάτων. Επίσης να ευχαριστούμε τους γονείς τους εκπαιδευτικούς και όσους παρευρέθηκαν και στήριξαν την δράση αυτή. Η πρωτοβουλία τους αυτή και με αφορμή την Διεθνής Μέρα Εξάλειψης  της Φτώχειας -17  Οκτωβρίου – χαρακτηρίστηκε από απόλυτη επιτυχία και συνέβαλε ουσιαστικά στην εύρυθμη λειτουργία  της Δομής.

Σας ευχόμαστε το εκπαιδευτικό έτος να συνεχίσει με το καλύτερο δυνατό τρόπο και να έχετε μια όμορφη σχολική χρονιά.

Ευελπιστούμε οι ενέργειες και οι πρωτοβουλίες αυτές να αποτελέσουν παράδειγμα προς μίμηση!

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος