Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στους μαθητές σχολείων

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στους μαθητές σχολείων

19.10.2022

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά τους μαθητές   των 1ου και 2ου  Γενικού Λυκείου Ιεράπετρας  που διοργάνωσαν ποδοσφαιρικό  αγώνα στο Μισεδάκειο Στάδιο την Κυριακή 16 Οκτωβρίου για να στηρίξουν την προσπάθεια του Κοινωνικού Παντοπωλείου συγκεντρώνοντας τρόφιμα μακράς διαρκείας και είδη ενδυμάτων και υποδημάτων. Επίσης να ευχαριστούμε τους γονείς τους εκπαιδευτικούς και όσους παρευρέθηκαν και στήριξαν την δράση αυτή. Η πρωτοβουλία τους αυτή και με αφορμή την Διεθνής Μέρα Εξάλειψης  της Φτώχειας -17  Οκτωβρίου – χαρακτηρίστηκε από απόλυτη επιτυχία και συνέβαλε ουσιαστικά στην εύρυθμη λειτουργία  της Δομής.

Σας ευχόμαστε το εκπαιδευτικό έτος να συνεχίσει με το καλύτερο δυνατό τρόπο και να έχετε μια όμορφη σχολική χρονιά.

Ευελπιστούμε οι ενέργειες και οι πρωτοβουλίες αυτές να αποτελέσουν παράδειγμα προς μίμηση!

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος