Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο στο Παιδικό κυνήγι

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

17.2.2023

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο στο Παιδικό κυνήγι

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν από καρδιάς τους Διοργανωτές ,τις Ομάδες και τους Γονείς του 7 ου ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΤΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ που μέσω της διοργάνωσης στήριξαν τη Δομή του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου μας συγκεντρώνοντας τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης και τα προσέφεραν στη Δομή. Το ταξίδι του κυνηγιού ήταν συναρπαστικό και συνάμα μετέφερε το μήνυμα της αλληλεγγύης και αλληλοβοήθειας σε όλα τα παιδιά!! Συγχαρητήρια σε όλους !!Σας ευχαριστούμε πολύ !!

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος