Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

17.2.2023

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο στο Παιδικό κυνήγι

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν από καρδιάς τους Διοργανωτές ,τις Ομάδες και τους Γονείς του 7 ου ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΤΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ που μέσω της διοργάνωσης στήριξαν τη Δομή του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου μας συγκεντρώνοντας τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης και τα προσέφεραν στη Δομή. Το ταξίδι του κυνηγιού ήταν συναρπαστικό και συνάμα μετέφερε το μήνυμα της αλληλεγγύης και αλληλοβοήθειας σε όλα τα παιδιά!! Συγχαρητήρια σε όλους !!Σας ευχαριστούμε πολύ !!

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος