Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο στο 3ο Γυμνάσιο Ιεράπετρας

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο στο 3ο Γυμνάσιο Ιεράπετρας

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν από καρδιάς το 3ο Γυμνάσιο Ιεράπετρας τους μαθητές και τον υπεύθυνο καθηγητή-μεταδιδακτορικό ερευνητή της Θεολογικής σχολής του ΑΠΘ, Θεολόγο και Υποδιευθυντή κύριο Δημήτριο Χοϊλού για την διοργάνωση και υλοποίηση με επιτυχία εκδήλωσης –αφιέρωμα σους τρεις Ιεράρχες στις 15 Φεβρουαρίου στο Μελίνα Μερκούρη. Σας ευχαριστούμε που στα πλαίσια της εκδήλωσης σας συγκεντρώσατε τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης  για την ενίσχυση της Δομής του Κοινωνικού Παντοπωλείου.

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που η εκπαιδευτική κοινότητα γίνεται αρωγός στο δύσκολο έργο του Κοινωνικού Παντοπωλείου και συμβάλλει στην διάδοση της αλληλεγγύης και της αλληλοβοήθειας στο διπλανό μας!!! Σας ευχαριστούμε πολύ όλους!!

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος