Κανονικά διεξάγεται η κυκλοφορία στο επαρχιακό οδικό δίκτυο του Δήμου Ιεράπετρας

Από το Γραφείο  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,
Το τουρνουά 3x3 Βasketball «Cretan Series» by choco BIG, ανοίγει αυλαία στην Ιεράπετρα με γκεστ σταρ τον Σοφοκλή Σχορτσανίτη
Για παιδιά ηλικίας 5-12 στο χώρο της βιβλιοθήκης ''ΜΑΡΙΑ ΛΙΟΥΔΑΚΗ''.
Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει ότι από την Περιφερειακή Ενότητα Λασιθίου  πραγματοποιούνται εργασίες καθαρισμού
Καλοκαιρινές δράσεις  παραγωγικής  ενασχόλησης και πολιτιστικής δημιουργίας για  παιδιά  από  5-12  ετών από το  Δήμο Ιεράπετρας

Ιεράπετρα 23.12.2016

Ανακοίνωση

[dropcap]Α[/dropcap]πό την Υπηρεσία Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι μετά από σχετική ενημέρωση από το Α.Τ. Ιεράπετρας δεν έχουν προκύψει μέχρι στιγμής προβλήματα λόγω της κακοκαιρίας στο επαρχιακό οδικό δίκτυο του Δήμου Ιεράπετρας, οπότε και η κυκλοφορία διεξάγεται κανονικά.

Όπως επισημάνθηκε, μόνο στο οδικό δίκτυο Οροπεδίου Λασιθίου είναι απαραίτητη η χρήση αντιολισθητικών αλυσίδων.

Για  περισσότερες πληροφορίες και ενημέρωση οι πολίτες μπορούν να επικοινωνούν με το 100.