Κανονικά διεξάγεται η κυκλοφορία στο επαρχιακό οδικό δίκτυο του Δήμου Ιεράπετρας

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Ιεράπετρα 23.12.2016

Ανακοίνωση

[dropcap]Α[/dropcap]πό την Υπηρεσία Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι μετά από σχετική ενημέρωση από το Α.Τ. Ιεράπετρας δεν έχουν προκύψει μέχρι στιγμής προβλήματα λόγω της κακοκαιρίας στο επαρχιακό οδικό δίκτυο του Δήμου Ιεράπετρας, οπότε και η κυκλοφορία διεξάγεται κανονικά.

Όπως επισημάνθηκε, μόνο στο οδικό δίκτυο Οροπεδίου Λασιθίου είναι απαραίτητη η χρήση αντιολισθητικών αλυσίδων.

Για  περισσότερες πληροφορίες και ενημέρωση οι πολίτες μπορούν να επικοινωνούν με το 100.