Μέτρα Προστασίας για τον καύσωνα.

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

Μέτρα Προστασίας για τον καύσωνα.

ΜΕΤΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΥΣΩΝΑ

Ο Δήμος Ιεράπετρας ενόψει του καύσωνα που θα ακολουθήσει τις επόμενες μέρες, ανακοινώνει ότι καθ΄όλη τη διάρκεια του, θα διαθέτει   την κλιματιζόμενη αίθουσα του ΚΑΠΗ στην οδό Εμμ. Πλουμίδη 44,  από τις 10.00 π.μ. έως 20.00 μ.μ. τις καθημερινές και από τις 11.00 έως τις 19.00 το Σάββατο και την Κυριακή,  για τις ευπαθείς ομάδες του πληθυσμού και για τους  συμπολίτες μας που το έχουν ανάγκη.

Μ.Ε.Δ.

Η Αντιδήμαρχος