Πρόσκληση σε Δ.Σ. ΝΠΔΔ «ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΟΥΛΙΟΥ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Παραδοσιακοί χοροί και μουσική  ΚΡΗΤΗ  – ΠΟΝΤΟΣ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ  ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με τη χορευτική ομάδα  της  ΛΕΣΧΗΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ με χοροδιδάσκαλο τη  Ματίνα Τσουφίδου και τη   σχολή παραδοσιακών χορών του  Δημήτρη Καπαράκη  με το  συγκρότημα  του Γιάννη Λεμονάκη. Συνδιοργάνωση: Περιφέρεια Κρήτης – Δήμος Ιεράπετρας Πλατεία Επισκοπής – Είσοδος ελεύθερη Έναρξη: 21:00 μ.μ ΓΡΑ […]

Στα πλαίσια του Χρηματοδοτικού Προγράμματος «ΔΡΑΣΕΙΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟΥ ΙΣΟΖΥΓΙΟΥ» του Πράσινου Ταμείου υπογράφτηκε στις 27/1/2023
Το ΚΔΑΠ ΑΜΕΑ Ιεράπετρας προσκαλεί όλους  μας  να  «Λερωθούμε» παίζοντας,
Σας ενημερώνουμε ότι η  εκδήλωση με τη χορευτική ομάδα  της  Λέσχης  Ποντίων Καβάλας με χοροδιδάσκαλο τη
Λόγω βλάβης, δεν έγινε ζωντανή μετάδοση σε όλη την διάρκεια του Δημοτικού στις 10/07/2024.

Πρόσκληση σε Δ.Σ. ΝΠΔΔ «ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ

ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΝΠΔΔ «ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ

ΤΑΜΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Ταχ.Δ/νση: Πλατεία Κανουπάκη

Τ.Κ  72200

Τηλ.: 28423 40393 –  40417

e-mail: dltier@0448.syzefxis.gov.gr

ΘΕΜΑ:  «Πρόσκληση σε Δ.Σ.»

Σας προσκαλούμε, σε  τακτική συνεδρίαση, την 31η  Μαΐου 2024,  ημέρα Παρασκευή και ώρα 12:30 στη μικρή αίθουσα Μελίνα Μερκούρη  με θέματα:

1. Τροποποίηση της με αρ. 8/2024 απόφασης του Δ.Σ. με θέμα «Ορισμός εκπροσώπων στη γνωμοδοτική επιτροπή του Λιμεναρχείου Ιεράπετρας για θέματα ανέλκυσης, απομάκρυνσης ή εξουδετέρωσης ναυαγίων ή πλοίων για το έτος 2024»
  2. Παράταση της προθεσμίας υποβολής αιτήσεων για την παραχώρηση του ιδιαίτερου δικαιώματος χρήσης χώρου της χερσαίας και εξομοιούμενης με χερσαία ζώνη λιμένα Ιεράπετρας.
  3. Έγκριση εργασιών καθαρισμού, καλλωπισμού και επαναφύτευσης των  παρτεριών στη ΧΖΛ Ιεράπετρας, έγκριση εργασιών συντήρησης στο σιντριβάνι που βρίσκεται στη ΧΖΛ Ιεράπετρας και ελαιοχρωματισμός των τσιμεντένιων κατασκευών (σκιαδίων).
  4. Εξέταση αίτησης παραχώρησης χώρου αρμοδιότητας Δημοτικού  Λιμενικού Ταμείου Ιεράπετρας.

Ο Πρόεδρος

Μιχάλης Μπαχλιτζανάκης