Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για το μήνα Ιανουάριο

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για το μήνα Ιανουάριο

9.2.2021

ΜΗΝΑΣ: ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2021

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, το μήνα  Ιανουάριο, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί. Συγκεκριμένα:

-Την Ενορία και του Ενορίτες του Καλού Χωριού και τον πάτερ Καλαφατάκη Θεολόγο για την προσφορά τους σε ρουχισμό και υποδήματα.

-Τους συγγενείς που πρόσφεραν ποσότητα τροφίμων μακράς διάρκειας εις μνήμην του Μιχαήλ Λαμπράκη.

-Το κρεοπωλείο ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ για την προσφορά ποσότητας κρέατος.

-Το αρτοποιείο Χατζηιωάνου για την προσφορά άρτου.

-Το ζαχαροπλαστείο Κρητικά Εδέσματα και τον κύριο Κασσωτάκη Δημήτρη για την προσφορά γλυκισμάτων.

– Το σούπερ μάρκετ LIDL  κουτί προσφοράς.

Τους πολίτες:  Jurgen Shrauz,  Πάτερ Μύρων, Δένδια Σπύρο, Περάκη Εμμανουέλα, Χαλέπη Ιωάννη καθώς και όλους όσοι επέλεξαν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους.

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος