9 Φεβρουαρίου, 2021

ΕΛΕΥΣΗ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΥΔΑΤΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΗΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Συνάντηση πραγματοποίησε ο Πρόεδρος του Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου Ιεράπετρας, κ. Γεώργιος Ασπραδάκης, παρουσία του Υπολιμενάρχη Ιεράπετρας, κ. Ιωάννη Χρυσοφάκη, με τον Ειδικό Σύμβουλο υδατοδρομίων και Διευθυντή Ανάπτυξη

Πρόσκληση σε συνεδρίαση ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση στις 12 Φεβρουαρίου 2021 ημέρα Παρασκευή και ώρα 19.00 στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δήμου στον 1ο όροφο του δημαρχιακού κτηρίου, για να συζητήσουμε τα παρακάτω θέματα:

Πρόσκληση σε συνεδρίαση ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση στις 11 Φεβρουαρίου 2021 ημέρα Πέμπτη και ώρα 18.00 στο Κοινοτικό Κατάστημα Κουτσουναρίου, για να συζητήσουμε το παρακάτω θέμα:

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για το μήνα Ιανουάριο

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς

AΜΕΣΗ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΤΩΝ ΔΑΣΙΚΩΝ ΧΑΡΤΩΝ – ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΜΟ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΕΝ ΜΕΣΩ COVID

Ένα σύνολο διαμαρτυριών και παραπόνων εκφράζεται τις τελευταίες ημέρες από δημότες του Δήμου Ιεράπετρας σχετικά με την πρόσφατη ανάρτηση των νέων δασικών χαρτών για το σύνολο της περιοχής αρμοδιότητας της Δ/νσης Δασών Λασιθίου.

Συμβούλιο Κοινότητας Παχείας Άμμου

Σας προσκαλώ σε τακτική συνεδρίαση την Παρασκευή 12 Φεβρουαρίου 2021 και ώρα 08.00 π.μ, στο γραφείο της Κοινότητας Παχείας Άμμου, για να συζητήσουμε τα παρακάτω θέματα:

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Βουζουνεράκειο Στάδιο

Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει ότι το Βουζουνεράκειο Στάδιο θα είναι ανοιχτό για χρήση από τους αθλητές – αθλούμενους καθημερινά από τις 08.00π.μ έως 10.30π.μ και από τις 17.30μ.μ έως 20.00μ.μ.