Συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας στις 02.02.2015

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας στις 02.02.2015

dimos-photomark-only-logoΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Ιεράπετρα 28.01.2015
Αρ. Πρωτ  1078

ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

[dropcap]Π[/dropcap]ρόσκληση για δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας, την 2 του μηνός Φεβρουαρίου έτους 2015, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.00 στο Δημοτικό Κατάστημα ,για συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα συνημμένα θέματα της ημερήσιας διάταξης, σύμφωνα με τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 75 του Ν.3852/2010 (ΦΕΚ Α’ 87).

ΠΙΝΑΚΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1ο Θέμα :Ορισμός επιτροπής διαγωνισμού για την εκτέλεση της πράξης Τηλεματική Διαχείριση  Απορριμματοφόρων Δήμου Ιεράπετρας.

2ο θέμα: ΄Εγκριση πρακτικών δημοπρασίας για την προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών του Δήμου Ιεράπετρας και των Ν.Π.Δ.Δ. ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α Ιεράπετρας, ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ και ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ για το 2015

3ο θέμα :΄Εγκριση πρακτικών δημοπρασίας (οικονομικής προσφοράς)για την εκτέλεση του έργου Ανάπτυξη και διάχυση Πολιτιστικού περιεχομένου μέσω δημιουργίας Ψηφιακού Μουσείου στο Δήμο Ιεράπετρας

4ο Θέμα: Τριμηνιαία έκθεση εκτέλεσης προϋπολογισμού  4ου τριμήνου 2014 .

5o Θέμα:Ψήφιση πιστώεων προυπολογισμού οικ. έτους 2015.

6ο Θέμα:Χορήγηση πάγιας προκαταβολής στους προέδρους Τ. Κοινοτήτωνκαι τον πρόεδρο Δημοτικής Κοινότητας

7ο Θέμα Εγκριση πρακτικών δημοπρασίας  για την εκτέλεση του έργου .Ολοκληρωση αποχετευτικών δικτύων ,εγκατάσταση επεξεργασίας και διαθεση λυμάτων οικισμού Αγ. Στεφάνου Δήμου Ιεράπετρας(1ο υποέργο)

Ο Πρόεδρος της Οικονομικής Επιτροπής

[xyz-ihs snippet=”Dimarxos-Theodosios”]