4 Σεπτεμβρίου, 2014

Από Παρασκευή 05.09.2014 οι ασφαλισμένοι του ΟΓΑ θα εξυπηρετούνται στο χώρο του Δημαρχείου Ιεράπετρας

Aπό την Παρασκευή 5 Σεπτεμβρίου 2014, θα εξυπηρετούνται από τους ανταποκριτές του ΟΓΑ στο χώρο του Δημαρχείου Ιεράπετρας και ΟΧΙ στο χώρο του ΚΕΠ Ιεράπετρας, όπως γινόταν μέχρι σήμερα.

05.09.2014 – Διακοπή νερού στην πόλη της Ιεράπετρας και στους οικισμούς Κεντρί και Βαϊνιά

«...05 Σεπτεμβρίου 2014 θα πραγματοποιηθεί διακοπή νερού στην πόλη της Ιεράπετρας και στους οικισμούς Κεντρί και Βαϊνιά. Η διακοπή θα πραγματοποιηθεί από τις 8:00 το πρωί της Παρασκευής μέχρι 13:00 το μεσημέρι της ίδιας μέρας...»

Δημοτικό Συμβούλιο Ιεράπετρας. Πίνακας Δημοτικών Συμβούλων

Τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας κατά αλφαβητική σειρά . Πληροφορίες : Φωτογραφία δημοτικού σύμβουλου, πατρώνυμο, email

Ορισμός Εντεταλμένων Δημοτικών Συμβούλων Δήμου Ιεράπετρας

Ορισμός εντεταλμένων Δημοτικών Συμβούλων (άμισθοι) : Παπαδάκη Νεκτάριο του Εμμανουήλ για την εποπτεία και το συντονισμό των θεμάτων Γεωργία, Αστροπεκάκη Κωνσνταντίνο του Γεωργίου για την εποπτεία και το συντονισμού των θεμάτων εθελοντισμού.

Αποτελέσματα Καλλιτεχνικής Επιτροπής για τις Θεατρικές Ομάδες που θα συμμετέχουν στο 4ο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ιεράπετρας

Τα έργα που θα παρουσιάσουν οι Θεατρικές ομάδες είναι: «Γέρμα» , «Η λέξη Πρόοδος στο στόμα της μητέρας μου ηχούσε πολύ φάλτσα», «Κομέντια», «Κωμωδία, τραγωδία μονόπρακτη», «Ο Πατέρας», «Το Βασιλόπουλο της Βενεδιάς», «Το Τρίτο Στεφάνι»

Απολογισμός προσφορών Αυγούστου 2014. Δελτίο Τύπου από το Κοινωνικό Παντοπωλείο

Δελτίο Τύπου με ευχαριστίες από το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ιεράπετρας προς όσους έδειξαν την έμπρακτη στήριξη τους στο έργο του κατά τον Μήνα Αύγουστο του 2014. Λίστα επιχειρήσεων, ιδιωτών / πολιτών και φορέων / σωματείων