14 Οκτωβρίου, 2014

Πάμε Ένα Βήμα Παραπέρα – 4ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ιεράπετρας

«... Κάθε χρόνο προσπαθούμε να πάμε ένα βήμα παραπέρα το φεστιβάλ. Θα θέλαμε να μας βοηθήσετε ώστε φέτος να τηρήσουμε βασικούς κανόνες τάξης, ασφάλειας και σεβασμού...»

Μήνυμα Δήμαρχου για 4ο Φεστιβάλ Πανελλήνιου Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ιεράπετρας

«..Με μεγάλη μας χαρά υποδεχόμαστε το 4ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ιεράπετρας. Ένα ώριμο και αναγνωρισμένο πλέον φεστιβάλ που διοργανώνεται από την ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α του δήμου Ιεράπετρας και ....»

Συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας στις 15.10.2014

Πρόσκληση για δημόσια κατεπείγουσα συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας, 15 του μηνός Οκτωβρίου έτους 2014, ημέρα Τετάρτη και ώρα 09.00 πμ. Το θέμα της ημερήσιας διάταξης

Για το νοσοκομείο συζήτησαν ο Δήμαρχος και μέλη της Επιτροπής Αγώνα Ιεράπετρας

Με μέλη της Επιτροπής Αγώνα Ιεράπετρας συναντήθηκε ο δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης στο πλαίσιο της παράστασης διαμαρτυρίας που πραγματοποίησαν την Παρασκευή 10 Οκτωβρίου.