26 Νοεμβρίου, 2014

Τεχνική Υπηρεσία : Oι πολίτες να μην παρκάρουν στην οδό Κόρακα από την Τετάρτη 26 Νοεμβρίου

Aπό την Τεχνική Υπηρεσία του Δήμου Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι λόγω εργασιών ανάπλασης στο Κέντρο της Ιεράπετρας, παρακαλούνται οι πολίτες να μην παρκάρουν στην οδό Κόρακα από το ύψος της πλατείας Ελευθερίου Βενιζέλου

Συγκέντρωση για τους πρόσφυγες, τρόφιμα, κλινοσκεπάσματα, κουβέρτες κλπ

Από το Δήμο Ιεράπετρας και την Υπηρεσία Πολιτικής Προστασίας ανακοινώνεται ότι, στο πλαίσιο της φιλοξενίας των μεταναστών στην πόλη μας, υπάρχει ανάγκη για συγκέντρωση ειδών πρώτης ανάγκης.

Ευρεία σύσκεψη παρουσία του Γενικού Γραμματέα Πολιτικής Προστασίας στο δήμο Ιεράπετρας

Ευρεία σύσκεψη πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Τρίτης 25 Νοεμβρίου στο Δήμο Ιεράπετρας παρουσία του Γενικού Γραμματέα Πολιτικής Προστασίας, κ. Σεραφείμ Τσόκα, με αφορμή τη επικείμενη άφιξη λαθρομεταναστών από ακυβέρνητο πλοίο...