4 Δεκεμβρίου, 2014

Συνεδρίαση της Επιτροπής Υγείας του Δήμου Ιεράπετρας στις 17.12.2014

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Επιτροπής Υγείας του Δήμου Ιεράπετρας στις 17 Δεκεμβρίου 2014 ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:30 στην αίθουσα συσκέψεων του Δήμου. Πίνακας των εννέα (09) θεμάτων της ημερήσιας διάταξης.

Ευρεία σύσκεψη για τα προβλήματα των σχολείων στην Ιεράπετρα

«...Τα προβλήματα των εκπαιδευτικών μονάδων του δήμου μας μας απασχολούν ιδιαίτερα γι’ αυτό και πήραμε την πρωτοβουλία να καλέσουμε τον Περιφερειακό Διευθυντή Εκπαίδευσης, τον κ. Κλινάκη προκειμένου να έχουμε μια συζήτηση ...»

H ευαισθητοποίηση και η κινητοποίηση για θέματα περιβάλλοντος στόχος του νομικού προσώπου Περιβάλλον

«....Για την επίτευξη των στόχων του νομικού προσώπου στους δύσκολους καιρούς που περνάμε, απαραίτητη προϋπόθεση για την επιτυχία του είναι η εθελοντική προσφορά των συνδημοτών μας που πιστεύουν ότι αυτός ο τόπος.....».

Κατεπείγουσα συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας στις 05.12.2014

Πρόσκληση για δημόσια κατεπείγουσα συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας, 05 του μηνός Δεκεμβρίου έτους 2014, ημέρα Tρίτη. Διαμόρφωση σχεδίου προϋπολογισμού και ΟΠΔ του Δήμου Ιεράπετρας για το έτος 2015.