23 Ιανουαρίου, 2015

Κατάθεση προτάσεων για τον Κανονισμό Λειτουργίας του πεζόδρομου στη Λακέρδα

«.....η Επιτροπή Κυκλοφοριακών Ρυθμίσεων του δήμου Ιεράπετρας προχωρά στη σύνταξη Κανονισμού Λειτουργίας. Στο πλαίσιο αυτό με ανακοίνωσή της καλεί τους κατοίκους, αλλά και τους ιδιοκτήτες ακινήτων επί της οδού Λακέρδα να καταθέσουν τις προτάσεις τους.....μέχρι και την Τρίτη 10 Φεβρουαρίου...»

Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 28.01.2015, Τετάρτη

Πρόσκληση για δημόσια συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 28 Ιανουαρίου 2015, ημέρα Τετάρτη και ώρα 16.00. Πίνακας επτά (07) θεμάτων της ημερήσιας διάταξης.

Συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας στις 26.01.2015

Πρόσκληση για δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας, την 26 του μηνός Ιανουαρίου έτους 2015, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.00. Πίνακας των τεσσάρων (040) θεμάτων της ημερήσιας διάταξης.

Συγκρότηση ειδικών εκλογικών συνεργείων εν όψει εκλογών στο δήμο Ιεράπετρας

Συγκροτήθηκαν με απόφαση του δημάρχου Ιεράπετρας, κ. Θεοδοσίου Καλαντζάκη τα ειδικά εκλογικά συνεργεία που θα απασχοληθούν στο δήμο Ιεράπετρας για την αντιμετώπιση των έκτακτων αναγκών κατά την προπαρασκευή και διεξαγωγή των εκλογών της 25ης Ιανουαρίου