12 Φεβρουαρίου, 2015

Ψήφισμα Δημοτικού Συμβουλίου για τη μνήμη του διακεκριμένου φιλολόγου, Μανώλη Μιλτιάδη Παπαδάκη

«Ο φιλόλογος Μανώλης Μιλτιάδη Παπαδάκης υπηρέτησε τη δημόσια εκπαίδευση από τις θέσεις του φιλόλογου καθηγητή, του διευθυντή σχολείων της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και του σχολικού συμβούλου. Υπηρέτησε τις θέσεις αυτές με ανιδιοτέλεια...»

Συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας στις 16.02.2015

Πρόσκληση για δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας, την 16 του μηνός Φεβρουαρίου έτους 2015, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.00. Πίνακας των έξι (06) θεμάτων της ημερήσιας διάταξης.

Διακήρυξη μίσθωσης ακινήτου στον οικισμό Κουτσουνάρι της Τ.Κ. Αγ.Ιωάννη

« ....Ο Δήμος Ιεράπετρας, προκειμένου να μισθώσει ακίνητο για τη στέγαση του Γραφείου της ΤΚ. Αγίου Ιωάννη καλεί τους ενδιαφερόμενους ιδιοκτήτες ακινήτων να καταθέσουν στο Δήμο κλειστή προσφορά μέχρι τις 9 Μαρτίου 2015.....»

Συνεδρίαση Δ.Σ του Ν.Π.Δ.Δ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α» Ιεράπετρας στις 13.02.2015

Πρόσκληση για συνεδρίαση του Δ.Σ. του Ν.Π.Δ.Δ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α» Ιεράπετρας στις 13.02.2015, ημέρα Παρασκευή και ώρα 13:30, στα γραφεία του Ν.Π.Δ.Δ. Πίνακας των δέκα τριών (13) θεμάτων προς συζήτηση (ορθή επανάληψη - αλλαγή ημ/νιας)