5 Μαρτίου, 2015

Ενημερωτική ομιλία για το σακχαρώδη διαβήτη στο ΚΑΠΗ του δήμου Ιεράπετρας

Ενημερωτική ομιλία με θέμα σακχαρώδης διαβήτης, συμπτώματα, πρόληψη και θεραπεία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 11 Μαρτίου στις 10:00 π.μ στο χώρο του ΚΑΠΗ Ιεράπετρας.

Τετάρτη 11 Μαρτίου εργασίες καθαρισμού του ρέματος στα Λιβάδια – Έγκαιρη απομάκρυνσή σωλήνων

«...Eχουν προγραμματιστεί για την Τετάρτη 11 Μαρτίου εργασίες καθαρισμού του ρέματος που βρίσκεται στην περιοχή Λιβάδια. Παρακαλούνται όσοι έχουν σωλήνες εντός τους ρέματος .....να φροντίσουν για την έγκαιρη απομάκρυνσή τους..»

Συνεδρίαση Δ.Σ του Ν.Π.Δ.Δ «ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ» Ιεράπετρας στις 06.03.2015

Πρόσκληση για τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ «Περιβάλλον Ιεράπετρας» στις 6 Μαρτίου του έτους 2015 και ώρα 16:00 μ.μ. Πίνακας των επτά θεμάτων προς συζήτηση.

Συνεδρίαση της Επιτροπής Πρασίνου & Παιδικών Χαρών στις 06.03.2015

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Επιτροπής Πρασίνου & Παιδικών Χαρών του Δήμου Ιεράπετρας την Παρασκευή 06 Μαρτίου και ώρα 18.00. Πίνακας των τριών (03) θεμάτων της ημερήσιας διάταξης.

Δηλώσεις για συμμετοχή στην Παγκρήτια Έκθεση «Κρήτη η Μεγάλη Συνάντηση»

Kαλούνται οι ενδιαφερόμενοι επαγγελματίες που ασχολούνται με τους τομείς της παραγωγής, μεταποίησης και εμπορίας κρητικών προϊόντων, του τουρισμού και των υπηρεσιών και επιθυμούν να συμμετέχουν στο περίπτερο του δήμου να το δηλώσουν μέχρι και την Τρίτη 10 Μαρτίου