21 Απριλίου, 2015

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 27.04.2015

Πρόσκληση για συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 27 Απριλίου 2015 ημέρα Δευτέρα και ώρα 19:00. Πίνακας των δύο (02) θεμάτων της ημερήσιας διάταξης.

Πρόγραμμα αιματολογικού ελέγχου σε ευπαθείς ομάδες από το δήμο Ιεράπετρας

Το Γραφείο Προστασίας και Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας του Δήμου Ιεράπετρας, σε συνεργασία με όλα τα μικροβιολογικά εργαστήρια της πόλης μας, οργανώνει πρόγραμμα για πλήρη ετήσιο προληπτικό αιματολογικό έλεγχο.

Πρόσκληση σε συνεδρίαση της Επιτροπής Στήριξης του ΤΕΙ Ιεράπετρας στις 24.04.2015

Θέμα : «Ενημέρωση - Προγραμματισμός Ενεργειών και Λήψη Αποφάσεων για τη λειτουργία του Τμήματος ¨Εμπορίας & Διαφήμισης¨ του ΤΕΙ Κρήτης με έδρα την Ιεράπετρα ».

Την Κυριακή 26 Απριλίου η εθελοντική δράση Let’s do it Greece στο Δήμο Ιεράπετρας. Δηλώστε έγκαιρα συμμετοχή

Ο δήμος Ιεράπετρας για πρώτη φορά θα συμμετάσχει στη μεγαλύτερη και πιο ταχέως αναπτυσσόμενη εθελοντική καμπάνια περιβαλλοντικής ευαισθητοποίησης σε παγκόσμια κλίμακα με συμμετοχή 108 χωρών