27 Απριλίου, 2015

Πρόσκληση για κατεπείγουσα Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 28.04.2015, Τρίτη 14:00

Πρόσκληση για κατεπείγουσα δημόσια συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 28 Απριλίου 2015, ημέρα Τρίτη και ώρα 14.00. Πίνακας των δύο (02) θεμάτων προς συζήτηση.

3ος Γύρος Ιεράπετρας «Τρέχουμε και συντρέχουμε».

«Με την πραγματοποίηση μιας ιδιαίτερης δράσης την Κυριακή 3 Μαΐου, το 2ο Λύκειο Ιεράπετρας παίρνει για μια ακόμη χρονιά την πρωτοβουλία να μεταφέρει το μήνυμα της ανάγκης ...»

Εσπερίδα με θέμα «Μιλώντας στους εφήβους για το σεξ»

«Με γνώμονα την ανάγκη για ενημέρωση των νέων αλλά και των μεγαλυτέρων σε θέματα που αφορούν το γεννητικό σύστημα, τις λειτουργίες του και τις κοινωνικές και ψυχικές επιπτώσεις ...»

Για τις παρεμβάσεις και τα υπό εκτέλεση έργα ενημέρωσε ο Αντιδήμαρχος Μακρύ Γιαλού τους τοπικούς φορείς.

Σε θέματα σχετικά με τη Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού αναφέρθηκε ο Αντιδήμαρχος, κ. Ανδρέας Παπαδοπετράκης στην σύσκεψη που πραγματοποιήθηκε στην περιοχή

Συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας Δήμου Ιεράπετρας στις 29.04.2015

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας του Δήμου Ιεράπετρας την Τετάρτη 29.04.2015 και ώρα 13.30 μ.μ.. Πίνακας πέντε (05) θεμάτων ημερήσιας διάταξης