4 Αυγούστου, 2015

Συνεδρίαση Δ.Σ. της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 07.08.2015

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας » στις 7 του μηνός Αυγούστου έτους 2015 ημέρα Παρασκευή και ώρα 13.00.

5 έως 18 Αυγούστου οι αιτήσεις για του βρεφονηπιακούς και παιδικούς σταθμούς, το ΚΔΑΠ και ΚΔΑΠ ΜΕΑ στην ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α του Δήμου Ιεράπετρας

Σημαντικά έργα ενέκρινε το Δημοτικό Συμβούλιο Ιεράπετρας στην πρόσφατη συνεδρίασή του

Πολλά και σημαντικά ήταν τα θέματα που απασχόλησαν το Δημοτικό Συμβούλιο Ιεράπετρας στην πρόσφατη συνεδρίασή του την Παρασκευή 31 Ιουλίου.

Mετάταξη τακτικών υπαλλήλων εντός της υπηρεσίας του Δήμου

Ο Δήμος Ιεράπετρας προτίθεται να προβεί στην κάλυψη θέσεων προσωπικού με μετάταξη τακτικών υπαλλήλων εντός της υπηρεσίας του Δήμου. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν αίτηση το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 7-8-2015.