22 Οκτωβρίου, 2015

Εκδήλωση Ενδιαφέροντος στα πλαίσια του έργου «Εξοικονόμηση Ενέργειας Ιεράπετρας»

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος με απευθείας ανάθεση για ανάδειξη αναδόχου της υπηρεσίας: «Ενεργειακές επιθεωρήσεις κτιρίων Έκδοση Πιστοποιητικών Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ)» στα πλαίσια του έργου «Εξοικονόμηση Ενέργειας Ιεράπετρας». Ύψος δαπάνης: 4.797,00 €.

Συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Διαβούλευσης Δήμου Ιεράπετρας στις 26.10.2015

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση την 26η Οκτωβρίου 2015, ημέρα Δευτέρα και ώρα 18:00 στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου, για το θέμα: ‘’Στρατηγικός σχεδιασμός Επιχειρησιακού Προγράμματος Δήμου Ιεράπετρας 2014-2019’’.

Ανοικτή Ενημερωτική Εκδήλωση για τα προγράμματα της Μουσικής Σχολής του Δήμου Ιεράπετρας

Η Μουσική Σχολή του Δήμου Ιεράπετρας διοργανώνει ανοικτή ενημερωτική εκδήλωση για τα προγράμματα σπουδών της Μουσικής Σχολής, τη Δευτέρα 26 Οκτωβρίου 2015 στις 6:00 το απόγευμα στην αίθουσα «Μαρία Λιουδάκι».