30 Νοεμβρίου, 2015

Πρόγραμμα «Άθληση για Όλους» στον Δήμο Ιεράπετρας

Ξεκινά το πρόγραμμα «Άθληση για Όλους» στον Δήμο Ιεράπετρας. Δηλώσεις συμμετοχής έως Τρίτη 15 Δεκεμβρίου.

Προμήθεια φωτοτυπικού χαρτιού μεγέθους Α4 για τα Σχολεία της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Η Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης πρόκειται να προβεί στην Προμήθεια φωτοτυπικού χαρτιού μεγέθους Α4 για τα Σχολεία προϋπολογισθείσας συνολικής δαπάνης με ΦΠΑ 3936,61€. Προσφορές μέχρι14.12.2015.

Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση: Εργασίες Συντήρησης Μηχανημάτων Κλιματισμού

Η Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης προτίθεται να προβεί σε εργασίες «Συντήρηση Μηχανημάτων Κλιματισμού» των Σχολείων ενδεικτικού προϋπολογισμού 1968,00 ευρώ. Προσφορές μέχρι 14.12.2015.

Συνάντηση Υποδιοικήτριας ΥΠΕ με το Δήμαρχο Ιεράπετρας

Με την Υποδιοικήτρια της ΥΠΕ Κρήτης, κα. Αννατριχοπούλου συναντήθηκε την Πέμπτη 26 Νοεμβρίου ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης.

Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση: Εργασίες για την συντήρηση καυστήρων και λεβήτων θέρμανσης

Η Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης προτίθεται να προβεί στην συντήρηση καυστήρων και λεβήτων θέρμανσης ενδεικτικού προϋπολογισμού 787,20 ευρώ. Προσφορές γίνονται μέχρι 14.12.2015.