28 Ιανουαρίου, 2016

Συγχαρητήρια από το Δήμαρχο Ιεράπετρας στους νέους Διευθυντές Εκπαίδευσης Λασιθίου

Συγχαρητήριες επιστολές με αφορμή την επιλογή τους στην θέση των Διευθυντών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Λασιθίου απέστειλε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης στον κ. Μπαρμπεράκη και στον κ. Αϊβαλιώτη αντίστοιχα.

Σημαντικά θέματα συζητήθηκαν στη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας

Η έκδοση ψηφίσματος για τη στήριξη των αγροτών και η έγκριση του Εγχειριδίου Διαχειριστικής Ικανότητας του Δήμου Ιεράπετρας απασχόλησαν μεταξύ άλλων το Δ.Σ Ιεράπετρας κατά την τελευταία συνεδρίασή του.

Συνεδρίαση της Επιτροπής Τουρισμού τη Δευτέρα 01 Φεβρουαρίου 2016

ας προσκαλούμε σε συνεδρίαση της Επιτροπής Τουρισμού, που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 01 Φεβρουαρίου 2016 στις 14.00, στη νέα αίθουσα συνεδριάσεων των Επιτροπών του Δήμου Ιεράπετρας επί της οδού Δημοκρατίας 31.