21 Νοεμβρίου, 2016

Συνεδρίαση της Επιτροπής Αγροτικών Θεμάτων του Δήμου Ιεράπετρας στις 23.11.2016

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση της Επιτροπής Αγροτικών Θεμάτων στο Δήμο Ιεράπετρας στις 23-11-2016 ημέρα Τετάρτη και ώρα 18.00 π.μ. στην αίθουσα Συνεδριάσεων στο 1ο όροφο του κτιρίου «Μελίνα Μερκούρη».

Βιωματική ημερίδα με θέμα «Προλαμβάνοντας παραβατικές συμπεριφορές και εξαρτήσεις στους εφήβους – ο ρόλος του γονέα»

Μια ενδιαφέρουσα βιωματική ημερίδα με θέμα «Προλαμβάνοντας παραβατικές συμπεριφορές και εξαρτήσεις στους εφήβους -ο ρόλος του γονέα» θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 23 Νοεμβρίου 2016.

Διανομή προϊόντων ΤΕΒΑ στον Δήμο Ιεράπετρας

Το Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο φύλλων του Δήμου Ιεράπετρας, ενημερώνει τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή προϊόντων στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου.

Χαιρετισμός Δημάρχου Ιεράπετρας κατά την υποδοχή & ενθρόνιση του Σεβασμιώτατου Μητροπολίτη Ιεραπύτνης & Σητείας, κ.κ. Κυρίλλου

Έμπλεος ειλικρινούς αγάπης και βαθύτατου σεβασμού, ο λαός του Δήμου Ιεράπετρας και ολόκληρης της Μητροπολιτικής μας Περιφέρειας, σας υποδέχεται σήμερα στην έδρα της Διακονίας σας, στην Ιερά Μητρόπολη Ιεραπύτνης & Σητείας.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 22.11.2016

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα στον 1ο όροφο την 22η του μηνός Νοεμβρίου έτους 2016, ημέρα Tρίτη και ώρα 9.30.

Συνεδρίαση Δ.Σ του Ν.Π.Δ.Δ «ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ» Ιεράπετρας στις 23.11.2016

Η συνεδρίαση θα πραγματοποιηθεί τη Τετάρτη 23 Νοεμβρίου 2016 και ώρα 10:30, στη νέα αίθουσα συνεδριάσεων των Επιτροπών του Δήμου Ιεράπετρας (δίπλα στην αίθουσα θεάτρου Μελίνα Μερκούρη), επί της οδού Δημοκρατίας 31.