10 Μαρτίου, 2017

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 15.03.2017

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση, στις 15 Μαρτίου 2017 ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:30 π.μ. στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.

Ανάθεση προμήθειας «Δαπάνες δεξιώσεων και εθνικών ή τοπικών εορτών (στεφάνια)»,

Ο Δήμος μας ενδιαφέρεται να αναθέσει την προμήθεια με τίτλο «Δαπάνες δεξιώσεων και εθνικών ή τοπικών εορτών (στεφάνια)», με τη διαδικασία της απευθείας ανάθεσης.

Προσωρινά αποτελέσματα Προκήρυξης ΣΟΧ 1/2017

Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει τα προσωρινά αποτελέσματα της προκήρυξης ΣΟΧ1/2017 για την πρόσληψη με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά δύο (2) ατόμων.

Προσωρινά αποτελέσματα Προκήρυξης ΣΟΧ 2/2017

Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει τα προσωρινά αποτελέσματα της προκήρυξης ΣΟΧ 2/2017 για την πρόσληψη με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά δύο (2) ατόμων.