14 Μαρτίου, 2017

Οι νέοι Αντιδήμαρχοι στον Δήμο Ιεράπετρας

Στον ορισμό των νέων Αντιδημάρχων, των Εντεταλμένων Συμβούλων και των αρμοδιοτήτων τους προχώρησε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης.

Αντιδράσεις από τον Δήμο Ιεράπετρας για την αναγκαστική μετάθεση των πυροσβεστών – Την ανάκληση των μεταθέσεων ζητά ο Δήμαρχος Ιεράπετρας

Τις αντιρρήσεις του Δήμου Ιεράπετρας στην αναγκαστική μετάθεση τριών πυροσβεστών από την Πυροσβεστική Υπηρεσία Ιεράπετρας εκφράζει με επιστολή του στον Γ.Γ. Πολιτικής Προστασίας ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης.

Μηνύματα αλληλεγγύης και προσφοράς από τις Δημοτικές Χορωδίες Αγίου Νικολάου και Ιεράπετρας

Στέλνοντας το μήνυμα της αλληλεγγύης και της προσφοράς για τη στήριξη των Κοινωνικών Παντοπωλείων, η Μικτή Πολυφωνική Χορωδία του Δήμου Αγίου Νικολάου και η Μικτή Χορωδία του Δήμου Ιεράπετρας ένωσαν τις φωνές τους.