14 Ιουνίου, 2017

Ανοικτή δημοπρασία για την παραχώρηση χρήσης αιγιαλού (καντίνα Θόλος Καβουσίου)

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει δημόσια, ανοικτή, προφορική, πλειοδοτική δημοπρασία ενώπιον της αρμόδιας προς τούτο Επιτροπής, για την παραχώρηση προς τρίτους του δικαιώματος απλής χρήσης αιγιαλού.

Ανοικτή δημοπρασία για την παραχώρηση χρήσης αιγιαλού στην Δημοτική Ενότητα Ιεράπετρας

Ανοικτή Δημοπρασία για την παραχώρηση χρήσης αιγιαλού στο Θόλος καβουσίου

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 15.06.2017

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση, στις 15 Ιουνίου 2017 ημέρα Πέμπτη και ώρα 13:30 μ.μ. στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.

Συνεδρίαση Επιτροπής Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου στις 16.06.2017

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 16 Ιουνίου 2017 ημέρα Παρασκευή και ώρα 10.00 π.μ., στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων, δίπλα στην αίθουσα θεάτρου Μελίνα Μερκούρη, στον πρώτο όροφο στην οδό Δημοκρατίας 31.