26 Ιουνίου, 2017

Κλιματιζόμενοι χώροι του Δήμου Ιεράπετρας στη διάθεση των πολιτών τις ημέρες του καύσωνα

Από τον Δήμο Ιεράπετρας και την Υπηρεσία Πολιτικής Προστασίας ανακοινώνεται ότι στο πλαίσιο πρόληψης των συνεπειών από ενδεχόμενο καύσωνα τίθενται στη διάθεση των ευπαθών ομάδων και πολιτών για τις επόμενες ημέρες κλιματιζόμενοι χώροι.

Συνάντηση Δήμαρχου Ιεράπετρας με τον Βουλευτή Λασιθίου, κ. Πλακιωτάκη

Με τον Βουλευτή Λασιθίου, κ. Ιωάννη Πλακιωτάκη συναντήθηκε στο γραφείο του ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης στο πλαίσιο επίσκεψης που πραγματοποίησε στον Δήμο Ιεράπετρας.

Συνεδρίαση της Επιτροπής Τουρισμού τη Παρασκευή 28 Ιουνίου 2017

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση της Επιτροπής Τουρισμού. Η συνεδρίαση θα πραγματοποιηθεί τη Τετάρτη 28 Ιουνίου 2017 στις 14.00, στη νέα αίθουσα συνεδριάσεων των Επιτροπών του Δήμου Ιεράπετρας.

«Μια Βραδιά με τον Ζαμπέτα» από τη Μικτή Χορωδία του Δήμου Ιεράπετρας

«Η Χορωδία του Δήμου Ιεράπετρας παρουσιάζει σήμερα Δευτέρα στις 8:30 μμ στην αίθουσα Μελίνα τη Μουσική Παράσταση «Μια βραδιά με τον Ζαμπέτα», βασισμένη στις μουσικές και τα τραγούδια του μεγάλου Έλληνα συνθέτη.