2 Ιανουαρίου, 2018

Κατάθεση προτάσεων για τη θεατρική περίοδο Χειμώνας-Καλοκαίρι 2018

Ο Σύλλογος Φίλων Θεάτρου Ιεράπετρας καλεί τους Φίλους του, αλλά και κάθε ενδιαφερόμενο για συνεργασία με το Σύλλογο, να καταθέσουν εγγράφως προτάσεις για τη θεατρική περίοδο ΧΕΙΜΩΝΑΣ - ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2018.

Διακήρυξη συνοπτικού διαγωνισμού για την «Εργασία Μεταφοράς ανακυκλώσιμων υλικών»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει συνοπτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την «Εργασία Μεταφοράς ανακυκλώσιμων υλικών».

Συνάντηση του Δημάρχου Ιεράπετρας με τους Συμβασιούχους της Κοινωφελούς Εργασίας

Τις θερμές ευχαριστίες του για την πολύτιμη συνεισφορά τους εξέφρασε εχθές ο Δήμαρχος Ιεράπετρας στη συνάντηση που πραγματοποίησε με τους συμβασιούχους της κοινωφελούς εργασίας ενόψει της επερχόμενης λήξης της οκτάμηνης σύμβασης τους.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 02.01.2018

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα στον 1ο όροφο την 2η του μηνός Ιανουαρίου έτους 2018, ημέρα Δευτέρα και ώρα 8.30.