26 Ιανουαρίου, 2018

Συνάντηση του Δημάρχου Ιεράπετρας με τη γραμματέα του Ενιαίου Αγροτικού Συλλόγου για τις καταστροφές

Με τη Γραμματέα του Ενιαίου Αγροτικού Συλλόγου Ιεράπετρας κ. Κατερίνα Τσικαλουδάκη συναντήθηκε σήμερα το πρωί ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης.

Πρόσκληση για συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 01.02.2018

Σας προσκαλούμε, στις 1 Φεβρουαρίου 2018, ημέρα Πέμπτη και ώρα 14.00 μ.μ., σε τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.

Έκτακτη συνάντηση του Δημάρχου με Πυροσβεστική και Αστυνομία λόγω των θυελλωδών ανέμων

Έκτακτη συνάντηση πραγματοποίησε σήμερα το πρωί ο Δήμαρχος Ιεράπετρας με τον Διοικητή της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας, τον Διοικητή του τμήματος Ασφάλειας Ιεράπετρας και το Διευθυντή Περιβάλλοντος, Καθαριότητας και Πολιτικής Προστασίας του Δήμου λόγω των σφοδρών θυελλωδών ανέμων που πνέουν στην ευρύτερη περιοχή.

Aναβολής συνεδρίασης του Δημοτικού Συμβουλίου

Λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών, που έχουν πλήξει το Δήμο Ιεράπετρας, σας ενημερώνουμε ότι η σημερινή συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου αναβάλλεται για την επόμενη εβδομάδα.