5 Μαρτίου, 2018

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στο Γ’ Δημοτικό Σχολείο Ιεράπετρας

Την Τρίτη 14/02/2018, εκπαιδευτικοί και μαθητές της Ε’ Τάξης του Γ’ Δημοτικού Σχολείου Ιεράπετρας επισκέφθηκαν το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ιεράπετρας.

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστoύν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες.

Δημοπρασία για την παραχώρηση προς τρίτους του δικαιώματος απλής χρήσης αιγιαλού

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει δημόσια, ανοικτή, πλειοδοτική, προφορική δημοπρασία ενώπιον της αρμόδιας προς τούτο Επιτροπής, για την παραχώρηση προς τρίτους του δικαιώματος απλής χρήσης αιγιαλού.

Συνεδρίαση Δ.Σ. της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 05.03.2018

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας την 5η του μηνός Μαρτίου έτους 2018 ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.00.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 06.03.2018

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα στον 1ο όροφο την 6η του μηνός Μαρτίου έτους 2018, ημέρα Τρίτη και ώρα 8.30.