4 Μαΐου, 2018

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 08.05.2018

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα στον 1ο όροφο την 8η του μηνός Μαΐου έτους 2018, ημέρα Τρίτη και ώρα 8.30.

Ημιτελικοί και Τελικός του 3ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ του Δήμου Ιεράπετρας

Tο εργασιακό πρωτάθλημα μπάσκετ του Δήμου Ιεράπετρας τελειώνει!!!

Συνάντηση του αντιδημάρχου κ. Βρυγιωνάκη με την Αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου

Ζητήματα που αφορούν τη Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού συζητήθηκαν κατά τη συνάντηση που πραγματοποίησε ο αντιδήμαρχος, κ. Εμμανουήλ Βρυγιωνάκης με την Αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου κα. Πελαγία Πετράκη.

Ευχαριστήριο του Δημάρχου σε όσους συμμετείχαν σε δράσεις καθαριότητας

Ευχαριστώ θερμά όλους τους συλλόγους, τα σχολεία, τα σωματεία, τις εθελοντικές ομάδες και τον κάθε πολίτη ξεχωριστά για την ανταπόκρισή τους στο κάλεσμα που απευθύναμε για συμμετοχή στην πανελλήνια δράση εθελοντικής καθαριότητας «Let’s do it Greece».

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 07.05.2018 (Ορθή επανάληψη)

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση, στις 7 Μαΐου 2018 ημέρα Δευτέρα και ώρα 13:30 μ.μ. στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.