15 Μαΐου, 2018

Πληρωμή Προνοιακών Επιδομάτων Μαρτίου-Απριλίου 2018

Aνακοινώνεται ότι από τη Παρασκευή 18 Μαΐου 2018 θα πιστωθούν οι λογαριασμοί (τραπεζικοί λογαριασμοί ή των ΕΛΤΑ) σε όλους τους δικαιούχους προνοιακών επιδομάτων, για το δίμηνο ΜΑΡΤΙΟΥ - ΑΠΡΙΛΙΟΥ έτους 2018.

Επαναληπτική Περιληπτική Διακήρυξη για τη «Μίσθωση Χωματουργικού Μηχανήματος για τη Συντήρηση Δικτύων Ύδρευσης-Αποχέτευσης»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει Ανοικτό Επαναληπτικό Διαγωνισμό για τη «Μίσθωση Χωματουργικού Μηχανήματος για τη Συντήρηση Δικτύων Ύδρευσης-Αποχέτευσης».

Η τοποθέτηση του Δημάρχου Ιεράπετρας για το νομοσχέδιο «Κλεισθένης Ι»

Τις ενστάσεις, τις επιφυλάξεις και τις αντιρρήσεις του εξέφρασε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης για το νομοσχέδιο «Κλεισθένης Ι» έπειτα και από τη συμμετοχή του στη συνεδρίαση της ΠΕΔ και στο συνέδριο της ΚΕΔΕ.