18 Ιουνίου, 2018

Ανοικτή πρόσκληση για τη διοργάνωση ημερίδας ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης της τοπικής κοινωνίας του Σ.Δ.Ε Ιεράπετρας

Καλούμε κάθε ενδιαφερόμενο που πληροί τις απαιτήσεις της παρούσας πρόσκλησης να καταθέσει προσφορά, για τη διοργάνωση ημερίδας ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης της τοπικής κοινωνίας, για την κάλυψη των αναγκών του Σ.Δ.Ε. Ιεράπετρας.

400.000€ για νέα έργα στον Δήμο Ιεράπετρας

Με τον Περιφερειάχη κ. Σταύρο Αρναουτάκη συναντήθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ.Θεοδόσιος Καλαντζάκης για να εξασφαλίσει την ένταξη νέων έργων ύψους 400.000€ για τον Δήμο Ιεράπετρας.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 19.06.2018

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα από το γραφείο Δημάρχου) στον 3ο όροφο την 19η του μηνός Ιουνίου έτους 2018, ημέρα Τρίτη και ώρα 8.30.