28 Ιουνίου, 2018

«Τα στοιχεία για την ποιότητα του νερού ύδρευσης είναι σαφή και δε χωρούν αμφισβήτηση»

Λόγω πρόσφατων δημοσιευμάτων ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης ενημερώνει για ακόμα μία φορά τους δημότες ότι το νερό ύδρευσης του Δήμου είναι απόλυτα ασφαλές καθώς υπόκειται σε πολλαπλούς κι ενδελεχείς ελέγχους.

Ευχαριστήριο Κοινωνικού Παντοπωλείου-Κέντρου Κοινότητας σε χορηγούς

Το Κοινωνικό Παντοπωλείο και το Κέντρο Κοινότητας ευχαριστούν θερμά τους χορηγούς για την ευγενική τους χορηγία στην ημερίδα με θέμα το ρόλο και τη λειτουργία των δύο Δομών στην τοπική κοινωνία.

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 02.07.2018

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 02.07.2018 ημέρα Δευτέρα και ώρα 20:00 (8η απογευματινή), που θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων δίπλα στην αίθουσα θεάτρου «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.