4 Ιουλίου, 2018

Συνάντηση αντιδημάρχου καθαριότητας με θέμα: «Προτάσεις-Λύσεις για ένα καθαρό περιβάλλον σε σχέση με τα ζώα»

Συνάντηση της Αντιδημάρχου Καθαριότητας κ. Ρουμελιωτάκη Μαρίας με την ομάδα «Animalsvoice» - εθελοντές Ιεράπετρας και τον Πρόεδρο του Φιλοζωϊκού Συλλόγου με θέμα: «Προτάσεις-Λύσεις για ένα καθαρό περιβάλλον σε σχέση με τα ζώα».

Συνεδρίαση της Επιτροπής Κυκλοφοριακών Ρυθμίσεων του Δήμου Ιεράπετρας στις 10.07.2018

Σας καλούμε σε συνεδρίαση την Τρίτη 10 Ιουλίου και ώρα 12:30 το μεσημέρι στην αίθουσα του 1ου oρόφου δίπλα στην αίθουσα Μελίνα Μερκούρη.

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας στο 74ο τακτικό συνέδριο της ΠΕΣΕΔΕ

Το παρόν έδωσε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης στο 74ο Τακτικό Συνέδριο της ΠΕΣΕΔΕ που πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στο Δημαρχείο της Ιεράπετρας.