1 Αυγούστου, 2018

Διακήρυξη Ανοικτού Διαγωνισμού για την «Προμήθεια μηχανημάτων έργου & συνοδευτικού εξοπλισμού Δήμου Ιεράπετρας

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, προκηρύσσει Ανοικτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό για την «Προμήθεια μηχανημάτων έργου & συνοδευτικού εξοπλισμού Δήμου Ιεράπετρας».

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστoύν θερμά για τις προσφορές, το μήνα Ιούλιο.

Παράταση της προθεσμίας υποβολής των αιτήσεων κτήσης Ελληνικής Ιθαγένειας

Σας γνωρίζουμε ότι η λήξη προθεσμίας υποβολής των αιτήσεων κτήσης Ελληνικής Ιθαγένειας αλλοδαπών παρατάθηκε.

Ανακοίνωση για τους Δικαιούχους του προγράμματος Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής σχ. περιόδου 2018-2019

Οι Δικαιούχοι του προγράμματος Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής σχ. περιόδου 2018-2019 μετά την ανακοίνωση των οριστικών αποτελεσμάτων από την ΕΕΤΑΑ την 29/7/2018 θα πρέπει να απευθυνθούν στα γραφεία του Ν.ΠΔ.Δ « ΚΟΙΝΩΠΟΛΙΤΙΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ».