14 Σεπτεμβρίου, 2018

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 19.09.2018

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 19.09.2018 ημέρα Τετάρτη και ώρα 14:30 που θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων δίπλα στην αίθουσα θεάτρου «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 17.09.2018

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση την Δευτέρα 17 Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 13:30 στην αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται στον 1ο όροφο, δίπλα από την αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη».

Διακήρυξη πρόχειρου διαγωνισμού για την «Αναβάθμιση της Οπτικοακουστικής Εγκατάστασης της Αίθουσας Μελίνα Μερκούρη»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει Πρόχειρο Διαγωνισμό για την «Αναβάθμιση της Οπτικοακουστικής Εγκατάστασης της Αίθουσας Μελίνα Μερκούρη».

Διακήρυξη για την κατασκευή του έργου Συντηρήσεις σχολικών κτιρίων Δήμου Ιεράπετρας

Ο Δήμος Ιεράπετρας διακηρύσσει την με ανοιχτή διαδικασία επιλογή αναδόχου για την κατασκευή του έργου Συντηρήσεις σχολικών κτιρίων Δήμου Ιεράπετρας.

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστoύν θερμά για τις προσφορές, το μήνα Αύγουστο.