17 Σεπτεμβρίου, 2018

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 24.09.2018

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση, στις 24 Σεπτεμβρίου 2018 ημέρα Δευτέρα και ώρα 13:30 μ.μ. στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.

Διακήρυξη για την επιλογή αναδόχου κατασκευής του έργου «Επισκευή κτιρίου αρχαιολογικής συλλογής Ιεράπετρας»

Ο Δήμος Ιεράπετρας διακηρύσσει την με ανοιχτή διαδικασία επιλογή αναδόχου για την κατασκευή του έργου «Επισκευή κτιρίου αρχαιολογικής συλλογής Ιεράπετρας».

Πρόσκληση για τα μέλη και τους φίλους του 8ου Πανελλήνιου Φεστιβάλ ερασιτεχνικού θεάτρου Ιεράπετρας

Προσκαλούμε όλα τα μέλη και τους φίλους που θέλουν να συμμετέχουν στις διεργασίες του 8ου Πανελλήνιου Φεστιβάλ ερασιτεχνικού θεάτρου Ιεράπετρας.

8ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ιεράπετρας

Πρόγραμμα 8ου Πανελλήνιου Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ιεράπετρας (20 -27 Οκτωβρίου 2018).

Καλαντζάκης: «Με ηρωισμό ας απαντήσουμε κι εμείς σήμερα στις προκλήσεις των καιρών» – 75η επέτειος ολοκαυτώματος των δυτικών χωριών

Στην 75η επέτειο ολοκαυτώματος των δυτικών χωριών του Δήμου Ιεράπετρας παρευρέθη ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης.

Σε εξέλιξη αντιπλημμυρικό έργο στην πόλη της Ιεράπετρας

Προχωρούν οι εργασίες για το έργο «Αποχέτευση Ομβρίων στην οδό Νικηφόρου Φωκά» που αφορούν την κατασκευή αγωγού αποχέτευσης ομβρίων κατά μήκος της αναφερόμενης οδού.