20 Νοεμβρίου, 2018

Παρακαλούμε για την υποβολή της προσφοράς σας, για την «Προμήθεια υγειονομικού και φαρμακευτικού υλικού» Δήμου Ιεράπετρας & Ν.Π.Δ.Δ. ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α. Ιεράπετρας & Ν.Π.Δ.Δ. Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ιεράπετρας.

Έλλειψη νερού σε περιοχές της Ιεράπετρας λόγω βλάβης του κεντρικού δικτύου ύδρευσης στη θέση Γαβρίλη -Μύρτους

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω βλάβης του κεντρικού δικτύου ύδρευσης στη θέση Γαβρίλη -Μύρτους θα παρατηρηθεί σήμερα 20-11-2018 "έλλειψη νερού" στις περιοχές "Μύρτος", "Ανατολή και Γρα Λυγιά απο ώρα 10 π.μ. έως και 15 μ.μ. "

Επαναληπτική Περιληπτική Διακήρυξη για την “Σύνταξη φακέλου για την εξομοίωση Ζωνών Λιμένα Δ. Ιεράπετρας”

Το Ν.Π.Δ.Δ. Λιμενικό Ταμείο Ιεράπετρας προκηρύσσει την ανάθεση της μελέτης με τίτλο: «ΣΥΝΤΑΞΗ ΦΑΚΕΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΟΜΟΙΩΣΗ ΖΩΝΩΝ ΛΙΜΕΝΑ Δ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ», η οποία χρηματοδοτείται από την Περιφέρεια Κρήτης.