19 Δεκεμβρίου, 2018

Εκδήλωση με θέμα Σχέδιο Βιώσιμης Αστικής Κινητικότητας (ΣΒΑΚ) του Δήμου Ιεράπετρας

Ο Δήμος Ιεράπετρας σε συνεργασία με την εταιρία «Διαδικασία ΑΕ» εκπονεί το Σχέδιο Βιώσιμης Αστικής Κινητικότητας (ΣΒΑΚ) του Δήμου που χρηματοδοτείται από το Πράσινο Ταμείο.

Μήνυμα Δημάρχου Ιεράπετρας για τα Χριστούγεννα

Τις ημέρες των Χριστουγέννων που τα συναισθήματα χαράς, ελπίδας, αισιοδοξίας, προσφοράς και αγάπης για τον συνάνθρωπο κυριαρχούν ας κάνουμε την αλληλεγγύη δύναμη της κοινωνίας μας βάζοντας νέους στόχους ανθρωπιστικούς και αναπτυξιακούς.

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου για μουσικοχορευτική εκδήλωση

Η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη, τα μέλη της Διαχειριστικής Επιτροπής και το Προσωπικό του Κοινωνικού Παντοπωλείου ευχαριστούν θερμά για την ενίσχυση της μουσικοχορευτικής εκδήλωσης "Στου κύκλου τα γυρίσματα και στου χορού τα ζάλα".

Διοργάνωση τουρνουά σκάκι από την ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α. Ιεράπετρας

2o Χριστουγεννιάτικο rapid & blitz τουρνουά σκακιού στο Χριστουγεννιάτικο χωριό πλατεία Ιεράπετρας από το σκακιστικό τμήμα της ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α. Ιεράπετρας.

Το ευχαριστώ του Δημάρχου Ιεράπετρας στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Μία όμορφη μουσικοχορευτική παράσταση, για τη στήριξη του Κοινωνικού Παντοπωλείου Ιεράπετρας, πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Κυριακής (16/12) στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη».