10 Ιανουαρίου, 2019

Συνεχίζονται τα έργα για τους αγρότες της Ιεράπετρας: 150.000€ για τσιμεντοστρώσεις αγροτικών δρόμων

Υπεγράφη στον Δήμο Ιεράπετρας μεταξύ του Δημάρχου κ. Θεοδοσίου Καλαντζάκη και του εκπροσώπου της Αναδόχου Εταιρείας σύμβαση έργου για βελτίωση της αγροτικής οδοποιίας.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 14.01.2019

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα από το γραφείο Δημάρχου) στον 3ο όροφο την 14η του μηνός Ιανουαρίου έτους 2019, ημέρα Δευτέρα και ώρα 8.30.

Πρόσκληση για συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 14.01.2019

Σας προσκαλούμε, στις 14 Ιανουαρίου 2019, ημέρα Δευτέρα και ώρα 19.00 μ.μ., σε τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.

Ενημερωτική εκδήλωση με θέμα το Κοινωνικό Εισόδημα Αλληλεγγύης (ΚΕΑ)

Το Κέντρο Κοινότητας Δήμου Ιεράπετρας διοργανώνει ενημερωτική εκδήλωση στην αίθουσα συνεδριάσεων (δίπλα στο αμφιθέατρο Μελίνα Μερκούρη) με θέμα: «Κοινωνικό Εισόδημα Αλληλεγγύης (ΚΕΑ), Όροι και Προϋποθέσεις βάση της νέας νομοθεσίας».